Extra Field Configuration (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Field Name
ru: Название поля

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Delete instance
ru: Удалить экземпляр

en: Extra fields
ru: Дополнительные поля

en: Edit instance
ru: Редактировать экземпляр

en: Plugin ID
ru: ID плагина
