Extra Field Configuration (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Advanced
es: Avanzado

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema

en: Delete instance
es: Eliminar instancia

en: Extra fields
es: Campos adicionales

en: Plugin ID
es: ID de extensión
