Extra Field Configuration (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Advanced
et: Täpsem

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Plugin ID
et: Plugina ID
