Extra Field Configuration (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện
