Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
