Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
