Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Advanced
he: מתקדם

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
