Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Advanced
hi: विकसित

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम
