Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-alpha0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
