Extra Field Settings Provider (3.0.0-alpha0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
