Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Class
sv: Klass

en: Provider
sv: Leverantör

en: About
sv: Om

en: Bundles
sv: Paket

en: Uses
sv: Använder

en: Link to the entity
sv: Länk till objektet
