Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه
