Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru
