Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: About
jv: Ngenani
