Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Class
sk: Trieda

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: About
sk: Informácie o

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Uses
sk: Používa

en: Link to the entity
sk: Odkaz na entitu.
