Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta5) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: Provider
sr: Провајдер

en: Link to the entity
sr: Линк ка ентитету
