Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Update
et: Uuenda

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
