Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
