Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Class
id: Kelas

en: Provider
id: Penyedia

en: About
id: Tentang

en: Bundles
id: Bundel

en: Uses
id: Penggunaan
