Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Update
ru: Обновить

en: Class
ru: Класс

en: Provider
ru: Поставщик

en: About
ru: Информация

en: Bundles
ru: Наборы

en: Uses
ru: Использование

en: Display settings:
ru: Настройки отображения:

en: This extra field has settings
ru: Это дополнительное поле имеет настройки
