Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: About
ta: பற்றி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
