Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Update
fil: Gawing bago
