Extra Field Settings Provider (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
