Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Class
lt: Klasė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Link to the entity
lt: Nuoroda į esybę
