Extra Field Settings Provider (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх
