Extra Field Settings Provider (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: About
sq: Informacione
