Extra Field Settings Provider (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Id
nl: ID

en: Class
nl: Klasse

en: About
nl: Over

en: Bundles
nl: Bundels

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Link to the entity
nl: Link naar de entiteit
