Extra Field Settings Provider (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Provider
ar: المزود

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
