Extra Field Settings Provider (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Id
bg: Номер
