Extra Field Settings Provider (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Class
fr: Classe

en: Provider
fr: Fournisseur

en: About
fr: À propos

en: Bundles
fr: Types

en: Uses
fr: Utilisations

en: Wrapper
fr: Enveloppe (wrapper)

en: Link to the entity
fr: Lien vers l'entité
