Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Class
gl: Clase

en: Provider
gl: Proveedor

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Link to the entity
gl: Ligazón á entidade
