Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Provider
hr: Pružatelj

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
