Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту
