Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
