Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Class
nn: Klasse
