Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
