Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
