Extra Field Settings Provider (8.x-2.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
