Extra Pagination (3.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Page
bg: Страница

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
