Extra Pagination (3.0.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: User Interface
fr: Interface utilisateur

en: Last
fr: Dernier

en: First
fr: Premier(e)

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: About
fr: À propos

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Current page
fr: Page courante

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Last page
fr: Dernière page

en: First page
fr: Première page

en: Go to page @key
fr: Aller à la page @key
