Extra Pagination (3.0.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Page
it: Pagina

en: User Interface
it: Interfaccia utente

en: Last
it: Ultimo

en: First
it: Primo

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: About
it: Informazioni

en: Pagination
it: Paginazione

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Current page
it: Pagina attuale

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Last page
it: Ultima pagina

en: First page
it: Prima pagina
