Extra Pagination (3.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Page
mn: Хуудас
