Extra Pagination (3.0.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Page
ar: الصفحة

en: Last
ar: الأخيرة

en: First
ar: الأولى

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: About
ar: حول

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Last page
ar: الصفحة الأخيرة

en: First page
ar: الصفحة الأولى

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
