Extra Pagination (3.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: First
bo: དང་པོ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: About
bo: གསལ་བཤད
