Extra Pagination (3.0.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Page
ca: Pàgina

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Last
ca: Darrer

en: First
ca: Primer

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: About
ca: Detalls

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
