Extra Pagination (3.0.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Page
cs: Stránka

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Last
cs: Poslední

en: First
cs: První

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: About
cs: Popis

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
