Extra Pagination (3.0.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Page
da: Side

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: Last
da: Sidste

en: First
da: Første

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: About
da: Om

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
