Extra Pagination (3.0.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: Page
de: Seite

en: User Interface
de: Benutzeroberfläche

en: Last
de: Letztes

en: First
de: Anfang

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Next page
de: Nächste Seite

en: Go to first page
de: Zur ersten Seite

en: Go to last page
de: Zur letzten Seite

en: About
de: Über

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Current page
de: Aktuelle Seite

en: Previous page
de: Vorherige Seite

en: Last page
de: Letzte Seite

en: First page
de: Erste Seite

en: Go to page @key
de: Gehe zu Seite @key
