Extra Pagination (3.0.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Page
eu: Orria

en: Last
eu: Azkena

en: First
eu: Lehena

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: About
eu: (r)i buruz

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
