Extra Pagination (3.0.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Page
gl: Páxina

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: First
gl: Primeiro

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: About
gl: Información

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior
